MADHOUSE PARTY 15, S B-DAY PULDIS

11. srpna 2014 v 11:32 | PULDIS |  DOMÁCÍ STRÁNKA

NAROZENINY ČTĚTE:
Už jsme tu pro Vás 5 let. Dále residentní dj Puldis Zbyněk slaví své kulaté narozeniny, přesně o půlnoci si s Vámi všemi tukne, nezapomente na přípitek.
Už je to tak 5 let frčíme v plné parádě. Celou dobu se snažíme o vaší přízen, a za to Všem fanouškům můžeme říct jen jedno slovo: DĚKUJEME!

Po úspěšném 14tém dílu, jsme opět tu. Tentokrát si DJ PULDIS pozval nové i stavající hosty večera: STEFFI & VOSTIX, TOMMASO BASETTINO, SONUZ (Portugal), DARK FIVE & ENIES, T-ZEE, JECQUES DE LAVURE, nový členi SPAJDDY & MARCO NON MAURIS, DJANE DENISSE,
Jak víte dbáme na kvalitu a sílu zvuku, proto máme pro Vás přichystaný NOVÝ ZVUK. Nebude chybět vylepšená světelná show, a dále hodně obrazovek.

NOVINKA! - DJANE DENISSE (Nový člen)
- SPAJDDY & MARCO NON MAURIS
NOVINKA! - VYLEPŠENÝ ZVUK
NOVINKA! - OBRAZOVKY

BAR: Hlavní Bar 30m, Bar1, Bar2
GRILL: Ano
DRINK VEČERA:
WWW: www.madhouse-party.cz (rekonstrukce)
FOROGRAF: Jipu, Krulda, Angel, Radek Vanc, Mikoláš Prokůpek- Photography
HLAVNÍ PARTNER: Storm Watches, Radio Kiss Delta 92,9fm.
SPONZOŘI: Simmdays, Jipu, TurboPizza Poděbardy, Sound of Music CZ, Puldis.blog.cz


STAGE 1: - Madhouse Stage (Dance, Funky House, House)
19:00-21:00 - Jukebox
22:00-00:00 - Puldis
00:00-01:00 - Djane Denisse
01:00-02:00 - Steffi & Vostix
02:00-03:00 - Atomic & Jirka Vondra
03:00-04:00 - Tommaso Basettino

STAGE 2: - Insomnia Stage (Electro House, Progressive House )
19:00-21:00 - Jukebox
21:00-23:00 - Dark Five & Enies
23:00-00:00 - Chorche
00:00-01:00 - Jacques de Lavure
01:00-02:00 - T-zee
02:00-03:00 - Sonuz(Portugal)
03:00-04:00 - Spajddy & Marco Non Mauris


OFFICIÁLNÍ SKUPINA: http://www.facebook.com/pages/Madhouse-Party/148510451872302
REZERVACE míst k sezení na tel. čísle: 607/818701, a nebo: 325514191
Máte možnost si objednat nocleh! Tým NED Hokey http://www.nedhockey.cz/ubytovani

DJ PULDIS
Je jeden z oblíbených českých djů, který se věnuje taneční, a klubové (club) scéně.
Jeho párty, které vznikají za sebou nechávají nezapomenutelnou show. Jeho akce které vznikají: Insomnia, Madhouse, Friday´s Nightfever, Space a další.. Hrál po boku, s jménama jako Pete Walk (resident Máchovo Jezero), Richard Reynolds (český dj a producent), Adlet, Elite, Extasy DJS (Jirka Vondra, Atomic),P!NK BOYZ, Krsitian Bass, Sony Vega, Tvyks, Tomass, Shibby & Tripod, Lazy & Docktor (objev roku 2009), Smix,Martin Sobol, Steffi a Vostix, Raffael de La Rue, Marteen, Tomcat a další..
Jeho styl muziky je založen na elektornické, funky - house music, a dance extended. V této době měl možnost navštívit spousta clubů po celé ČR. V této době má zasebou 8 vydaných compact disků. Jeho stránky které jsou momentálně k dispozici: www.puldis.blog.cz, nebo IDJ. Jeho sety jste mohli slyšet na radiích: jako Hubajda, Zone, a další..

STEFFI & VOSTIX
Duo Vostix & Steffi, vzniklo na začátku roku 2010. Kamarádi, které oba baví stejný styl hudby jakým je house, techhouse a electro. Jejich působení začalo v Poděbradech v clubu Momo na akci Dirty house vs. Electro, kam byli několikrát pozváni jako hosti večera a velmi se zalíbili. Nyní je můžete slyšet v clubech a barech převážně ve Středních a Východních Čechách.
Zatím měli tu možnost zahrát si po boku DJs: Orbith, Tommy Rogers, Lafayette, Bon Finix, Lazy & Doctor, Carl Lope, Smix, Tripod, Sebastian Deluca...
A v clubech či barech jakými jsou: Music club MAX (Králiky u Nového Bydžova), Momo Lounge (Poděbrady), Tuze-ex (Poděbrady), Fullhouse (Poděbrady), Kartouza (Poděbrady), Darling, I'll call you later (Praha), Tančící dům (Jičín), Calypsso (Lysá n. Labem), Casa Havana (Nymburk) a dále na akcích typu Madhouse, BPM wars open air, Insomnia a mnoho dalších..

TOMMASO BASETTINO
Počátky jeho hraní sahají již do roku 2001, kdy spolu s několika dalšími kamarády organizuje různé menší akce a narozeninové párty, kde se jako téměř všude jinde hraje převážně techno hudba, která v té době zažívá v tuzemsku zlaté časy. V roce 2005 ale dostává přednost studium před hraním a TB je nucen si na nějaký čas dát pauzu. Zpět na scéně se objevuje až v roce 2010 a znovu rozjíždí kariéru v několika menších klubech po okolí. Základem pro jeho zvuk se stává house music, nicméně i nyní jsou v jeho setech patrné kořeny z mládí a proto je jeho tech-house v mnoha směrech jedinečný a velmi pozitivně hodnocený od fanoušků i zkušenějších kolegů. Ve svých vystoupeních se však nebojí kombinovat ani skladby progressive a electra.
www.facebook.com/sejczekofficial

T-ZEE
Dj/Producent. Vlastním jménem Tadeáš Šulc,narozen 1989,pochází z České republiky z Kolína.Jeho začátky sahají od roku 2007.
Byl vidět v mnoha klubech po Čr,a zahrál si po boku mnoha známých dj´s např.Sébastien Léger(Fr) atd.
Teď se věnuje mimo djingu hlavně produkci a pracuje na nových skladbách.Mezi styly které často hraje
používá především Techno,Techhouse a Minimal.Mezi jeho největší vzory patří:Richie Hawtin,Dubfire,Pan-Pot,Joop Junior,Whyt Noyz...Jeho tvorbu můžete slyšet na stránkách Soundcloud : https://soundcloud.com/dj-t-zee