MADHOUSE PARTY FESTIVAL NYMBURK 3

8. května 2014 v 10:05 | PULDIS |  DOMÁCÍ STRÁNKA
MĚSTEČKO MADHOUSE!

DŮLEŽITÉ: Jak název napovídá, do prostoru se vejde 2000lidí. Aby jsme udělali nezapomenutelný zážitek, žádáme všechny příznivce Madhouse Party, aby sdíleli co nejvíce tuto akci. Děkujeme

Pokračování úspěšné akce Madhouse Party, je tu! DJ PULDIS si tentokrát pozval, hosty večera: DUO LAZY & DOCKTOR, STEFFI & VOSTIX, SMIX & POCY, ENIES, ANGEL, TOMMASO BASETTINO, GEORGE STEER, T-ZEE, DARK FIVE, PIPE, SONUZ (Portugal), MARINI.
Jak víte dbáme na kvalitu a sílu zvuku, proto máme pro Vás přichystaný celkový zvuk 12KW. Nebude chybět vylepšená světelná show, a dále hodně obrazovek.

NOVINKA! - OBŘÍ OBRAZOVKA!
NOVINKA! - MĚSTEČKO MADHOUSE!
NOVINKA! - 3X STAGE

BAR: Hlavní Bar 30m, Bar1, Bar2, Venkovní Bar
GRILL: Ano
DRINK VEČERA:
WWW: www.madhouse-party.cz (rekonstrukce)
FOROGRAF: Jipu, Krulda, Angel, Radek Vanc, Mikoláš Prokůpek- Photography
HLAVNÍ PARTNER: Storm Watches, Radio Kiss Delta 92,9fm.
SPONZOŘI: Simmdays, Jipu, TurboPizza Poděbardy, Sound of Music CZ


STAGE 1: - Madhouse Stage (Dance, Funky House, House)
19:00-21:00 - Jukebox
22:00-00:00 - Puldis
00:00-01:00 - Lazy & Docktor
01:00-02:00 - Steffi & Vostix
02:00-04:00 - Smix & Pocy

STAGE 2: - Insomnia Stage (Electro House, Progressive House )
19:00-21:00 - Jukebox
21:00-23:00 - Enies
23:00-00:00 - Angel
00:00-01:00 - Tommaso Basettino
01:00-02:00 - George Steer
02:00-03:00 - T-zee
03:00-04:00 - Dark Five

STAGE 3: - Friday Night Fever (Minimal, Chill out)
19:00-21:00 - Jukebox
21:00-23:00 - Angel
23:00-00:00 - Chorche
00:00-01:00 - Sonuz (Portugal)
01:00-02:00 - Pipe
02:00-03:00 - Marini


OFFICIÁLNÍ SKUPINA: http://www.facebook.com/pages/Madhouse-Party/148510451872302
REZERVACE míst k sezení na tel. čísle: 607/818701, a nebo: 325514191
Máte možnost si objednat nocleh! Tým NED Hokeyhttp://www.nedhockey.cz/ubytovani

DJ PULDIS
Je jeden z oblíbených českých djů, který se věnuje taneční, a klubové (club) scéně.
Jeho párty, které vznikají za sebou nechávají nezapomenutelnou show. Jeho akce které vznikají: Insomnia, Madhouse, Friday´s Nightfever, Space a další.. Hrál po boku, s jménama jako Pete Walk (resident Máchovo Jezero), Richard Reynolds (český dj a producent), Adlet, Elite, Extasy DJS (Jirka Vondra, Atomic),P!NK BOYZ, Krsitian Bass, Sony Vega, Tvyks, Tomass, Shibby & Tripod, Lazy & Docktor (objev roku 2009), Smix,Martin Sobol, Steffi a Vostix, Raffael de La Rue, Marteen, Tomcat a další..
Jeho styl muziky je založen na elektornické, funky - house music, a dance extended. V této době měl možnost navštívit spousta clubů po celé ČR. V této době má zasebou 8 vydaných compact disků. Jeho stránky které jsou momentálně k dispozici: www.puldis.blog.cz, nebo IDJ. Jeho sety jste mohli slyšet na radiích: jako Hubajda, Zone, a další..

DJS LAZY&DOCTOR
Seznamte se s duo Lazy & Doctor. Taneční muzice se oba věnují již nějakou řádku let, kdy z pozice clubera přešli k sólo DJ kariéře až do dnešní doby, kde je osud spojil v jednu silnou energickou dvojici. Projekt Lazy&Doctor vznikl v roce 2009 a bez zbytečného čekání se duo vrhlo na scénu jako hurikán. Pravidelně pořádají klubovou noc Confusion, která se hned od začátku stala ...
Lazy and Doctor vystoupí v rámci našeho největšího festivalu PLEASURE ISLAND, který pořádá agentura United Music. Festival se koná 27.8. v Roudnici na Labem. Jejich performance bude probíhat na Kick da Night stagi, kde se představí s jejich aktuálním tech-housovým progress soundem.
Vystoupí po boku jmen jakými jsou: Axwel, Sander Van Doorn, Mark Knight, Gereth Emery, Moguai, Umek, Aly & Fila + many more
Oblíbené skupiny
kooshen, underworld, chemical brothers, Dan Barta
Umělci, které máme také rádi
Paul Kalkbrenner, Mathias Kaden, Daniel Stefanik, Jean Claude Ades, Kosheen, Chemical Brothers, Bon Finix, Tripmain, Marco V, Paul Oakenfold, Jeff Mills

STEFFI & VOSTIX
Duo Vostix & Steffi, vzniklo na začátku roku 2010. Kamarádi, které oba baví stejný styl hudby jakým je house, techhouse a electro. Jejich působení začalo v Poděbradech v clubu Momo na akci Dirty house vs. Electro, kam byli několikrát pozváni jako hosti večera a velmi se zalíbili. Nyní je můžete slyšet v clubech a barech převážně ve Středních a Východních Čechách.
Zatím měli tu možnost zahrát si po boku DJs: Orbith, Tommy Rogers, Lafayette, Bon Finix, Lazy & Doctor, Carl Lope, Smix, Tripod, Sebastian Deluca...
A v clubech či barech jakými jsou: Music club MAX (Králiky u Nového Bydžova), Momo Lounge (Poděbrady), Tuze-ex (Poděbrady), Fullhouse (Poděbrady), Kartouza (Poděbrady), Darling, I'll call you later (Praha), Tančící dům (Jičín), Calypsso (Lysá n. Labem), Casa Havana (Nymburk) a dále na akcích typu Madhouse, BPM wars open air, Insomnia a mnoho dalších..

SMIX
SmiX je čerstvou tváří na scéně, která je velmi vlídně přijímána mezi partypeople, kterým se líbí jeho melodické a energické sety, které vždy strhnou a pobaví dav. Díky tomu si ho začínají všímat i další lidé, takže nyní hraje pravidelně po boku Bona Finixe na 'Kick da Night' parties a také s duem Lazy&Doctor. Z jeho setů čiší energie a melodie, to vše v duchu progressive/tech/housu.
Kromě zaběhnutých akcí v Praze (Kick da Night, Confusion, Prague Connection, Switch ...) je také vidět a slyšet i na velkých akcích na Nymbursku.
Od roku 1998 tvoří i vlastní hudbu. Aktuálně pracuje na svém novém progressive house soundu

TOMMASO BASETTINO
Počátky jeho hraní sahají již do roku 2001, kdy spolu s několika dalšími kamarády organizuje různé menší akce a narozeninové párty, kde se jako téměř všude jinde hraje převážně techno hudba, která v té době zažívá v tuzemsku zlaté časy. V roce 2005 ale dostává přednost studium před hraním a TB je nucen si na nějaký čas dát pauzu. Zpět na scéně se objevuje až v roce 2010 a znovu rozjíždí kariéru v několika menších klubech po okolí. Základem pro jeho zvuk se stává house music, nicméně i nyní jsou v jeho setech patrné kořeny z mládí a proto je jeho tech-house v mnoha směrech jedinečný a velmi pozitivně hodnocený od fanoušků i zkušenějších kolegů. Ve svých vystoupeních se však nebojí kombinovat ani skladby progressive a electra.
www.facebook.com/sejczekofficial

T-ZEE
Vlastním jménem Tadeáš Šulc.Kolínský rodák který se narodil mamince před 24 lety.O hudbu se zajímá již od dětství.Kdy byl v kurzu spíše Hip-Hop.Jeho první djské experimenty odstartovala v roce 2007 obyčejná učilištní kalba,kde se poprvé seznámil s mixpultem.Hned po učarování mixu si začíná stahovat Pc programy na mixovaní (Virtual dj,Traktor) a pomalu učit podstatu mixování.
Později dostává příležitost si ošahat i CDplayery a nakupuje vlastní techniku.V roce 2008 přišla první nabídka která spočívala v pravidelném hraní již v legendárním Kolínském klubu Pharao.Asi po roce a získání zkušeností začíná objíždět mnoho klubů ve Středočeském kraji se svoji pravidelnou housovou nocí GreatSound Times a B2B kde lidem předvádí jeho osobitý styl mixu.
Mezi žánry které prosazuje ve svých setech je především (Techno,Techhouse,Minimal,Deephouse).Zahrál si po boku dj´s jako jsou například: Sebastien Leger(Fr),Chris Sadler,Franke,Michael J,Subgate,Enrico a mnoho dalších.... Začátkem roku 2010 startují první pokusy o vytvoření poslouchatelných vlastních Tracků,Bootlegů a Remixů až do nynější doby........... Další info na :
http://www.facebook.com/dj.T.zee