10.02.2012 - MADHOUSE PARTY 8

1. února 2012 v 21:17 | PULDIS |  PROGRAM AKCÍ
Jak už je tradicí po několika měsících, je tu čas rozhýbat znovu své ušiska, svaly ale hlavně žaludky... Už brzy se rozjede největší akce na okrese Nymburk s názvem Madhouse Party. Tentokrát jsme si pro Vás přichystali 2x DJ ZÁZEMÍ z toho hlavni STAGE, a redbull STAGE, 4xBAR,15barmanů/ek, nová vstupní brána.
Co se týče zvuku, minulá akce měla 6KW, a každý Madhouse je silnější a silnější, proto i ted bude menší překvapení.
HOSTEM VEČERA JE RICHARD REYNOLDS (Znamý remixer tracku, více v BIO). Nebudou chybět ani znamí djs: SMIX, PULDIS. Dále tu máme SKIPPER, CHORCHE, JACQUES DE LEVURE, RESTIN & MART(in).
DRINK VEČERA: 2X VODKA RUSSIAN STANDART + REDBULL 99KČ

WWW: http://madhouse-party.cz/
FOTOGRAF: Radek Vanc, Jipu, Aleš Anděl

STAGE ONE: - Dance, Funky House, House
21:00-22:00 - JUKEBOX
22:00-00:30 - PULDIS & CHORCHE
00:30-02:00 - !!!RICHARD REYNOLDS!!!
02:00-03:00 - SMIX
03:00-04:00 - JECQUES DE LEVURE

STAGE TWO: - House Progressive
22:00-23:30 - SKIPPER
23:30-01:00 - SMIX
01:00-02:00 - JECQUES DE LEVURE
02:00-04:00 - RESTIN & MART(IN)

OFFICIÁLNÍ SKUPINA: http://www.facebook.com/pages/Madhouse-Party/148510451872302
REZERVACE míst k sezení na tel. čísle: 608888522, a nebo: 325514191
Máte možnost si objednat nocleh! Tým NED Hokey http://www.nedhockey.cz/ubytovani

DJ PULDIS
Je jeden z oblíbených českých djů, který se věnuje taneční, a klubové (club) scéně.
Jeho párty, které vznikají za sebou nechávají nezapomenutelnou show. Jeho akce které vznikají: Insomnia, Madhouse, Friday´s Nightfever, Space a další.. Hrál s jménama jako Pete Walk (resident Máchovo Jezero), Richard Reynolds (český dj a producent), Krsitian Bass, Sony Vega, Tvyks, Tomass, Shibby & Tripod, Lazy & Docktor (objev roku 2009), Smix,Martin Sobol, Steffi a Vostix, Raffael de La Rue, Marteen, Tomcat a další..
Jeho styl muziky je založen na elektornické, funky - house music, a dance extended. V této době měl možnost navštívit spousta clubů po celé ČR. V této době má zasebou 8 vydaných compact disků. Jeho stránky které jsou momentálně k dispozici: www.puldis.blog.cz, nebo IDJ. Jeho sety jste mohli slyšet na radiích: jako Hubajda, Zone, a další..

SMIX
-| CZ |-
SmiX je čerstvou tváří na scéně, která je velmi vlídně přijímána mezi partypeople, kterým se líbí jeho melodické a energické sety, které vždy strhnou a pobaví dav. Díky tomu si ho začínají všímat i další lidé, takže nyní hraje pravidelně po boku Bona Finixe na 'Kick da Night' parties a také s duem Lazy&Doctor. Z jeho setů čiší energie a melodie, to vše v duchu progressive/tech/housu.
Kromě zaběhnutých akcí v Praze (Kick da Night, Confusion, Prague Connection, Switch ...) je také vidět a slyšet i na velkých akcích na Nymbursku.
Od roku 1998 tvoří i vlastní hudbu. Aktuálně pracuje na svém novém progressive house soundu
-| EN |-
SmiX is a fresh new face on the scene and is warmfully welcomed by the partypeople, because his melodic and energic sets always works in the club. He was already noticed by the other DJs and promoters, so now he plays regularly with Bon Finix on 'Kick da Night' parties, and also with the duo Lazy&Doctor. SmiX´s sets are full of energy and melodies in the spirit of progressive/tech/house music.
In addition to well known events in Prague (Kick da Night, Confusion, Prague Connection, etc ...), where he plays side by side with the top Czech DJs, he is also visible on all major events in the Nymburk area ...
Since 1998, he´s producing his own music. Actually works on a new progressive sound

JACQUES DE LEVURE aka HOOP-J
Vlastním jménem Jakub Kvasnička se hraní věnuje 5 rokem hraje především house electro a minimal.
Většinou vystupuje po boku residentu z Full-House Mafia! S TopKap DjZ založili velmi uspěšnou noc nesoucí název MARJANA NIGHT, která se během krátké chvíle stala oblíbenou mezi mnoha lidma a pote doslova Legendou podebradskeho clubu MoMo. Jacques měl možnost si zahrát v : Momo Poděbrady (resident, produkcni),Kartouza PDY (resident) , Effect Kostelec nad Černými Lesy , Očko Kolín (resident), Fullhouse Poděbrady, Tuze-ex PDY,Wow Cafe, Touster Praha a mnoho dalších clubů a barů... zahral si po boku djs jako jsou: Yan Dark,Thonic, MarcoS, BonFinix, TopKap DjZ, Samuel Lee,Michael J, Marty ...

DJ SKIPPER
Vlastním jménem Miloslav Moravec, se o DJing začal zajímat již v roce 2006, tenkrát pro něj obrovskými vzory byly například: David Guetta, Fedde le Grand, Laidback Luke, atd … Sám začal hrát po klubech od roku 2010. Dnes se vzory rozšířily o: Swedish House Mafia, Afrojack, Swanky Tunes, Hardwell či Tommy Trash.
Jeho rezidentní noc Ciao! Musica je hlavním lákadlem mnoha klubů jako Prdel Praha, Retro Music Hall Praha, Lávka Praha, Beer Factory Praha ale i Oko v Kolíně, MoMo Lounge v Poděbradech a mnoha dalších.
DJ Skipper také točil mnoho setů pro různé akce jako třeba k LookStyle Show, která se konala 8.5. 2011 v Hodoníně, hlavním partnerem byla Mio Faccia. Promo set k této akci měl obrovský úspěch a byl pochválen mnoha předními českými DJs.
Hostoval na akci Luxury, kde si mohl zahrát po boku DJane E-Lite, dále hrál např.: s Raffael de La Rue, Kristian Bass, Marty XL, Brian, John Culter a mnoha dalšími…
Párty Ciao! Musica bývá obvykle zárukou plného klubu a skvělé atmosféry. Energické sety složené z progressive, vocal a electro housu vás rozhodně nenechají v klidu.

RICHARD REYNOLDS
is 21 years old music producer and dj. He was born in Slovakia in the east city Košice.
From 2002 he lives in Prague in Czech Republic .He loves electronic music since he was 5 years old.
Trough his life he try all styles of music but he discovered himself in house music.
Producer:
He started with producing music with his friend from school.
He was 16 years old.
In 2006 when he first time listened electro house music he said: "I love it and Want to do that !" .
So he started making electro house tunes , stared learning techniques of house music and all tricks by himself without help of anyone else.
In 2007 he made a lot tunes but most popular is Jomanda - Make My body rock remix with 190 000 views.
In march 2009 he released remix of Inna- "Hot" song . And it was played on radio in France with 800 000 listeners.
This is his second most popular song with 500 000 views on youtube . In summer 2009 he met "Miles Mason" and they maked some relax electro house songs together.
In summer 2009 he also changed his pseudonyme from "Dj Ritchie" to "Richard Reynolds". In August 2009 he released his first single named "Hold On"
It was also played on French radio Sweet FM.
He has also collaboration with Nicolas Venotti( Dj and producer from from France).They made together remix of BEP - "I gotta Felling".
It has a big succes mostly in France so this is reason why he has so many fans in France, but also in South Africa , Israel and Germany.
Spring 2010 and summer brings to Richard Reynolds much success.
First was that he released his dirty remix of "Kiss - I was made for lovin you". This remix has been played all over the world
(Israel , Santa barbara(CA) USA , Germany Czech Republic and clubs at Prague).
The Year 2011 is for Richard Reynolds most succesfull year ! He wond dj contest , where was 200 djs, and he played at biggest festival in Czech Republic called "Machac Festival" . In 2011 he released his first tracks on Beatport.
Dj:
As a dj he started in fall 2009. He bought players and mixer and trined He improved his talent because his practicing
had a very good results.
Now he is well know about his passion of energy and "sick" house music wich makes people go crazy anywhere in the world.
He loves style of house music like Fedde le Grand , Swedish house Mafia and all progrresive house tunes.
In 2010 he also started plays at clubs in Prague ( Club Prdel , P.M. club , Občanská plovárna , Cafe Touster bar and many more).
He is well known by making crowd crazy with energy tunes all night .People can't stop dancing when he plays.
Till now he played at all best clubs in Czech Republic (Mecca Prague , SaSaZu , Duplex Prague )
His career staring to grow up.

DJ MART(in) aka DJ MARTIN NOVOTNÝ
Pocházím z Kolína, k djingu jsem se dostal v roce 1998 v populárním a dnes již legendárním music clubu Veltruby, který už neexistuje. Tam jsem se seznámil s djem Em-Efem, který mi umožnil zkusit si tuto bohulibou činnost. Za což mu patří moje velké díky. Následně na to jsem si koupil mixák v roce 1999, v roce 2002 jsem koupil gramec a pár vinylů a trénoval, nacvičoval dovednosti.
Od roku 2001 jsem začal jezdit na velké akce typu
SUMMER OF LOVE
SVOJŠICE
CHRISTMAS PARTY
Neural eXciter
Taneční hudba mě přímo strhla, hlavně v elektronické podobě
Od roku 2004 jsem hrál v kolínském oblíbeném podniku Staré Lázně, v sektoru OLDIES, což mě také bavilo.
Mé oblíbené styly jsou:
Elektro-house
House
Tech-house
Techno
Při akcích, které jsem pořádal s kamarády se na nich nějakým způsobem podílel, jsem si zahrál po boku např s dj Golpe, dj Franke, dj Coitus Exitus, dj Smix, dj Puldis, Luboš Novák, dj Štěpo, dj EM-EF, Tomcat, dj Restin v klubech jako např. MC Veltruby, Staré Lázně Kolín, Opolany, Rachot Chotutice, MoMo Poděbrady, open air ve Třech Dvorech nebo v Hotelu Carlos II Arenys de Mar (E)

DJ RESTIN
Vlastním jménem Pavel jirsa narozen před 27 lety,s hraním začal v 19 letech.Aktivně se věnuje djingu od 22 let a pohybuje se v žánru elektronické taneční hudby techhouse,electrohouse a z největší části techno.S jako prvními djs si zahrál s residenty MC Veltruby, B.one K. a EM-EF.Za dobu své působnosti měl tu čest vystupovat s top českými dj's, jako Agent (kne'-deep,technomasters.cz), Spiriakos (technomasters.cz), Chris Sadler,Steen (technomasters.cz),The Keeper,Golpe (technomasters.cz,Schranz.cz),Franke (Sewer.Techno.cz),CZ Scream,Destroyer,Mutaggen a v neposlední řadě se svými stájovými kolegy Marteen,Failkoks,Andrew-Carp a Mike-Tech.Jako největší osobní úspěch si nejvíce cení pozvánky od Aleše Blehy,zakladatele legendárního open festivalu Summer of Love.