DANCE HALL OPOLANY - PROGRAM ČERVENEC 2009

12. července 2009 v 14:19 | PULDIS |  PROGRAM AKCÍ
PROGRAM
sobota 4.července - PĚNOVÁ PÁRTY
Přijeď si pořádně ulítnout na jedinečnou pěnovou párty.Kdo se nebude chtít koupat v pěně a přitom se bavit na tanečním parketu, tak může, protože na části parketu budeme mít specielní pěnový bazén.Takže kdo bude chtít, tak bude moci stát v klidu na suchu a vše sledovat a ostatní se můžou ztratit v pěně.DJ Pavel Bendák
20.30 až 03.30
vstupné 49,-Kč

sobota 11.července - Mr.Vee - Overdrive Párty
Live DJ Show producenta songů z cd kompilací Taneční Liga - DJ Mr.Vee. Večer plný aktuálních hitů světových hitparád a speciálních remixů vlastních skladeb! Vše namícháno ve strhujícím tempu na třech přehrávačích Pioneera okořeněno zvukovými efekty z externího sampleru!
20.30 až 03.30
vstupné 49,-Kč

sobota 18.července - SMS FLIRT PÁRTY
Dobij si kredit, tohle bude mazec!Vaše SMSky zobrazíme anonymně na velkoplošné projekci i na všech LCD TV v klubu.Seznam se, vyznej lásku svému idolu, pozvi na panáka holku od vedlejšího stolu, nebo si jen tak zaflirtuj. V soutěži o nejvíce odeslaných zpráv a o nejoriginálnější vzkaz vyhraj jednu ze skvělých hodnotných cen! Desky roztočí DJ MECH (www.djmech.com) a DJ Pavel Bendák Cena každé SMS je dle tvého tarifu.
20.30 až 03.30
vstupné 49,-Kč

sobota 25.července - NEONBALL & FLASH PARTY
...........................................Dárek pro každého................................................ U vstupu dostane každý z vás tyč, která po zapnutí bude zářit a blikat neonovými barvami, takže se vytvoří jedinečná a zářící atmosféra. Největší taneční pecky jak současné, tak i průřez z 80 a 90 let zahraje DJ Pavel Bendák.
20.30 až 03.30
vstupné 49,-Kč